SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM

Otomatik Tente Sistemleri olarak, dört mevsim ideal çözümler sunmayı hedefleyen ve sizin için mükemmeli tercih eden kurumsal bir firmadır.

 

Siz hayal edin biz sizlere ait restaurant, cafe, park, bahçe, garaj, veranda, teras, sera ve yüzme havuzu gibi çeşitli eğlence ve dinlence mekanlarınızı vazgeçilmez yapalım. 

Niceliğin değil, niteliğin egemen olduğu anlayışla hareket eden Otomatik Tente Sistemleri,Göreceksiniz; hayatınıza renk, ışık ve mutluluk getirecektir.

İki yöne istenildiği kadar açılabilen bu özelliğe ile son zamanlarda çok tercih edilen bir sistemdir.Yere sabit ayaklı ya da tekerli ayaklı  seçenekleri bulunmaktadır.Dış mekanlarda cafele  ve restorantlarda çok kullanılmaya başlayan bu sistem şık kumaş seçenekleriyle estetik görünüm ve ortam yaratmaktadır.Sistemimizi tekerli ayak seçeneğinde  bulunan çapraz fren sistemi ile istediğiniz bir yere kolaylıkla taşıyabilir  ve istediğiniz yerde sabit durmasını sağlayabilirsiniz. 


Sistemimizde kullandığımız kumaş ithal olup akriliktir. Bakımı temizliği son derece kolaydır.Uzun ömürlü olan bu uygulamamız gölgelendirme sistemleri içinde sıklıkla tercih edilen en ekonomik çözümlerden biridir. 
Translate »
error: Kopyalamaya Karşı Korumalıdır !!
× Nasıl Yardımcı Olabilirim?